С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Услуги - 195742-2018
България-Нова Загора: Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
2018/S 087-195742
Обявление за поръчка
Услуги
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Изпълнение на дейности по изграждане на съоръжения за защита на горски територии от пожари — поддръжка на съществуващи минерализовани ивици на територията на ТП „ДГС Нова Загора“
II.1.2)Основен CPV код
75251110 Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
II.1.4)Кратко описание:
Тази процедура се провежда за определяне на изпълнител за възлагане на дейности в горски територии — държавна собственост, с предмет на услугата: „Изпълнение на дейности по изграждане на съоръжения за защита на горски територии от пожари — поддръжка на съществуващи минерализовани ивици на територията на ТП „ДГС Нова Загора“.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 1 029.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнение на дейности по изграждане на съоръжения за защита на горски територии от пожари — поддръжка на съществуващи минерализовани ивици на територията на ТП „ДГС Нова Загора“.