Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa tugivõrgustik: koordinaatorite koolitus, metoodika ja töövahendid
Viitenumber: SANTE/2017/B3/058
II.1.2)CPV põhikood85100000 Tervishoiuteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse lepingu eesmärk on Euroopa tugivõrgustike (European Reference Network (ERN)) organisatsiooni ja halduse suutlikkuse arendamine ja toetamine. Lepinguga nähakse ette koolitus- ja õppimisvõimalused mitmes ERNi juhtimise, sidemete loomise ja koordineerimisega seotud valdkonnas. Tegevuse oluline osa on ka Euroopa tugivõrgustike koordinaatorite rühma (European Reference Networks Coordinators Group (ERN-CG)) meeskonna loomine.
Töövõtja loob 3 aastat kestva sidusa koolitusprogrammi, mis sisaldab ERNi koordinaatoritele, ERNi projektijuhtidele ning koordinaatorite ja projektijuhtide asetäitjatele suunatud 4 reaalset koolitusseminari ja 6 virtuaalset koolituskursust. Töövõtja valmistab kõigi eelnimetatud 10 mooduli jaoks ette valmistatud koolitusmaterjalile ning vastavatele tulemustele ja õpitule tuginedes ette e-õppe moodulid, mida saab iseseisvalt kasutada. Koolitusprogrammile tuleks lisada kõigi ERNi liikmete jaoks ka e-õppe moodul ELis kasutuselevõtu ja ERNi konteksti kohta.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 400 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus: