Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Осигуряване и доставка на природен газ за сградите на Европейския парламент в Страсбург.
Референтен номер: 06A70/2017/M018.
II.1.2)Основен CPV код09123000 Природен газ
II.1.4)Кратко описание:
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Strasbourgis asuvatele Euroopa Parlamendi hoonetele maagaasi tarne ja hoonete sellega varustamine
Viitenumber: 06A70/2017/M018.
II.1.2)CPV põhikood09123000 Maagaas
II.1.4)Lühikirjeldus:
Strasbourgis asuvatele Euroopa Parlamendi hoonetele maagaasi tarne ja hoonete sellega varustamine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Dabasgāzes sagāde un piegāde Eiropas Parlamenta ēkām Strasbūrā.
Atsauces numurs: 06A70/2017/M018.
II.1.2)Galvenās CPV kods09123000 Dabasgāze
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Fourniture et acheminement de gaz naturel dans les bâtiments du Parlement européen à Strasbourg.
Numéro de référence: 06A70/2017/M018.
II.1.2)Code CPV principal09123000 Gaz naturel
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 1 200 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: