Paziņojums par izmaiņām vai papildu informāciju
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde/līgumslēdzējs
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Aksesuāru iegāde nozīmītēm
Atsauces numurs: UCA 21/003
II.1.2)Galvenās CPV kods35121300 Drošības piederumi
II.1.4)Īss apraksts:
Iepirkuma objekts ir aksesuāru iegāde nozīmītēm.
VI iedaļa: Papildinformācija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup akcesoriów do identyfikatorów
Numer referencyjny: UCA 21/003
II.1.2)Główny kod CPV35121300 Osprzęt bezpieczeństwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zakup akcesoriów do identyfikatorów.