Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Изпълнение на Инженеринг — проектиране и изпълнение на СМР, етап ІV — ти — 70 ОП и изпълнение на СМР за 3 бр. сгради — 3 ОП — общо 73 ОП във вр. с реализацията на НПЕЕМЖС на терит. на Общ. Благоевград.
II.1.2)Основен CPV код45000000 Строителни и монтажни работи
II.1.4)Кратко описание:
„Изпълнение на Инженеринг — проектиране и изпълнение на СМР, етап ІV — ти — 70 обособени позиции и изпълнение на СМР за 3 бр. сгради — 3 ОП или общо 73 обособени позиции във връзка с реализацията на Националната програма за енергийна ефективност на многофамилните жилищни сгради на територията на община Благоевград. За обособените позиции от 1 до 70 включително ще се изготви работен проект и изпълнят строително монтажни работи включващи: Изолация на външни стени, Изолация на под, Изолация на покрив, подмяна на дограма, Електро, мълниезащита и боя. За обособени позиции ОП 71, ОП 72 и ОП 73 ще се изпълнят строително монтажни работи включващи: Изолация на външни стени, Изолация на под, Изолация на покрив, подмяна на дограма, Електро, мълниезащита и боя.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Многофамилни жилищни сгради — блок № 10, вх. А и вх. Б, № 11, с административен адрес ж.к. „Ален мак“
Обособена позиция №: 65
II.2.2)Допълнителни CPV кодове45000000 Строителни и монтажни работи
45320000 Изолационни строителни работи
71220000 Архитектурно проектиране
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Възложителят възлага, Изпълнителят приема да извърши: „Изпълнение на Инженеринг — проектиране и изпълнение на СМР, етап ІV — ти — 70 обособени позиции и изпълнение на СМР за 3 бр. сгради — 3 ОП — общо 73 обособени позиции във връзка с реализацията на Националната програма за енергийна ефективност на многофамилните жилищни сгради на територията на община Благоевград по Обособена позиция № 65. Многофамилни жилищни сгради — блок № 10 вх. А и вх. Б, № 11, с административен адрес ж.к. “Ален мак”, в съответствие с документацията за участие в процедурата, офертата за изпълнение на поръчката, настоящия договор, техническото задание и другите приложения към него.