Доставки - 211627-2020
България-Костинброд: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
2020/S 089-211627
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Закупуване и доставка на хранителни продукти до кухнята на ВЦДОХЗ
Референтен номер: ОП 2020-4
II.1.2)Основен CPV код
15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.1.4)Кратко описание:
Закупуване и доставка на хранителни продукти до кухнята на Възстановителен център за деца с онкохематологични заболявания — с. Безден. Поръчката включва доставка на основни групи хранителни продукти: хляб и хлебни изделия; месо и месни продукти, риба; мляко и млечни продукти; плодове и зеленчуци; зеленчукови и плодови консерви; други хранителни продукти.
Видовете, ориентировъчните количества и други специфични изисквания към хранителните продукти, предмет на доставка са определени в техническата спецификация, неразделна част от документацията на обществената поръчка. Доставките се извършват периодично по заявка на възложителя. Доставките ще се извършват ежедневно, всеки работен ден, не по-късно от следните часове:
(1) хляб и хлебни изделия — до 6:50 часа;
(2) всички останали продукти — до 9:00 часа.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 264 103.41 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
15100000 Месо и месни продукти
15200000 Риба и други водни животни, преработени и консервирани
15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
15400000 Животински или растителни масла и мазнини
15500000 Млечни продукти
15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти
15800000 Различни хранителни продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Закупуване и доставка на хранителни продукти до кухнята на Възстановителен център за деца с онкохематологични заболявания — с. Безден. Поръчката включва доставка на основни групи хранителни продукти: хляб и хлебни изделия; месо и месни продукти, риба; мляко и млечни продукти; плодове и зеленчуци; зеленчукови и плодови консерви; други хранителни продукти. Видовете, ориентировъчните количества и други специфични изисквания към хранителните продукти, предмет на доставка са определени в техническата спецификация, неразделна част от документацията за участие в обществената поръчка. Доставките се извършват периодично по заявка на възложителя. Доставките ще се извършват ежедневно, всеки работен ден, не по-късно от следните часове: