Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: SK2022-0392
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod64200000 Telekommunikationstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Molnbaserad Telefoni, för mer information se bifogade dokument
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 10 000 000.00 SEK
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)64200000 Telekommunikationstjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: