Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на копирна хартия за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър
II.1.2)Основен CPV код30197644 Ксерографска хартия
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Обществената поръчка включва доставка на копирна хартия за нуждите на Агенция по геодезия, картография и кадастър по условията на сключено рамково споразумение № СПОР-9/8.06.2020 г. на Централния орган за покупки.