Belgia-Brüssel: UCA 15/080 Uue IT-teenuste juhtimise vahendi ja sellega seotud koolitus-, nõustamis-, toetamis- ja hooldamis-, rakendamis- ja migreerimisteenuste tagamine
2016/S 125-222897
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
UCA 15/080 Uue IT-teenuste juhtimise vahendi ja sellega seotud koolitus-, nõustamis-, toetamis- ja hooldamis-, rakendamis- ja migreerimisteenuste tagamine
Viitenumber: UCA 15/080.
II.1.2)CPV põhikood48900000 Mitmesugused tarkvarapaketid ja arvutisüsteemid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu teemaks oleva peaprojekti kirjeldus on järgmine:
pakkumiskutse eesmärk on sõlmida raamleping infotehnoloogia teenuste juhtimise lahenduse (information technology service management solution (ITSM)) ning sellega seotud nõustamis-, toetamis- ja hooldamis-, rakendamis- ja migreerimisteenuste hankimiseks.
Lepingu põhieesmärk on rakendada Euroopa Liidu Nõukogu peasekretariaadi (General Secretariat of the Council (GSC)) ruumides IT-teenuste juhtimise lahendused: üksikasjaliku teabe saamiseks vt punktis I.3 esitatud internetiaadressi (lisa 1 "Pakkumise iseloomustus" – jaotis 2.2 "Lepingu objekt").
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)72210000 Tarkvarapakettide programmeerimisteenused
72212781 Süsteemihalduse tarkvara arendusteenused
72220000 Süsteemialased ja tehnilised nõustamisteenused
72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Allpool on esitatud soovituslik hinnang litsentsimahtude ja tarnitavate teenuste kohta kogu lepingu vältel.
Siiski sõltub raamlepingu tegelik väärtus litsentside ja teenuste kogusest, mida peasekretariaat tellib konkreetsete otsetellimuste allkirjastamise teel.
Hangitavad litsentsid peavad pakkuma 3 500 lõppkasutajale juurdepääsu iseteenindusvõimalustele ja 500 kasutajale juurdepääsu tugiteenustele.
Kasutajate hinnanguline maht:
— kliendilitsentsid (juurdepääs iseteenindusportaalile): maksimaalselt 3 500 ühendust (maksimaalselt 250 samaaegset kasutajat);
— 1. liini kasutajatugi: maksimaalselt 50 ühendust (maksimaalselt 30 samaaegset kasutajat);
— 2. liini kasutajatugi: maksimaalselt 250 ühendust (maksimaalselt 130 samaaegset kasutajat).
Lisateavet vt punktis I.3 esitatud internetiaadressil (lisa 1 "Pakkumise iseloomustus" – jaotis 4 "IT-teenuste juhtimise lahendus").
Belgium-Brussels: UCA 15/080 Supply of new ITSM tool and associated training, consultancy, support and maintenance, implementation and migration services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
UCA 15/080 Supply of new ITSM tool and associated training, consultancy, support and maintenance, implementation and migration services.
Reference number: UCA 15/080.
II.1.2)Main CPV code48900000 Miscellaneous software package and computer systems
II.1.4)Short description:
The basic project which is the subject of the contract is described as follows:
The purpose of this call for tender is to establish a framework contract for the acquisition of an information technology service management solution (ITSM) and related services for training, consultancy, support and maintenance, implementation and migration.
The main objectives of the contract are to implement on the GSC's premises an ITSM solution: see Internet address provided in Section I.3 for a detailed description (Annex 1 ‘Tendering specifications’ — Section 2.2 ‘Object of the contract’).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)72210000 Programming services of packaged software products
72212781 System management software development services
72220000 Systems and technical consultancy services
72250000 System and support services
II.2.4)Description of the procurement:
An indicative estimation of the volumes for licences and the services to be supplied over the whole duration of the contract is provided below.
Nevertheless, the actual value of the framework contract will depend on the quantities of licences and services, which the GSC will order by means of signature of specific purchase orders.
The acquired licences shall provide access to self-service features for 3 500 end users and access to supported processes for 500 users.
Estimated volume in terms of users:
— customer licences (access to self-service portal): maximum 3 500 connections (maximum 250 concurrent),
— first line support: maximum 50 connections (maximum 30 concurrent),
— second line support: maximum 250 connections (maximum 130 concurrent).
See Internet address provided in Section I.3 for more information (Annex 1 ‘Tendering specifications’ — Section 4 ‘ITSM solution’).
Belgio-Bruxelles: UCA 15/080 Fornitura di un nuovo strumento ITSM e relativi servizi di formazione, consulenza, assistenza e manutenzione, attuazione e migrazione
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
UCA 15/080 Fornitura di un nuovo strumento ITSM e relativi servizi di formazione, consulenza, assistenza e manutenzione, attuazione e migrazione.
Numero di riferimento: UCA 15/080.
II.1.2)Codice CPV principale48900000 Pacchetti software e sistemi informatici vari
II.1.4)Breve descrizione:
Il progetto di base oggetto dell'appalto viene descritto come di seguito:
lo scopo del presente bando di gara è quello di stipulare un contratto quadro per l'acquisto di una soluzione per la gestione dei servizi nella tecnologia dell'informazione (ITSM) e relativi servizi di formazione, consulenza, assistenza e manutenzione, attuazione e migrazione.
Gli obiettivi principali dell'appalto sono l'attuazione della soluzione ITSM nei locali del segretariato generale del Consiglio: cfr. indirizzo Internet fornito al punto I.3) per una descrizione dettagliata (allegato 1 «Capitolato d'oneri» — sezione 2.2 «Oggetto dell'appalto»).
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari72210000 Servizi di programmazione di prodotti software in pacchetti
72212781 Servizi di programmazione di software di gestione di sistemi
72220000 Servizi di consulenza in sistemi informatici e assistenza tecnica
72250000 Servizi di manutenzione di sistemi e di assistenza
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Una stima indicativa del volume delle licenze e dei servizi da prestare per l'intera durata del contratto è riportata qui di seguito.
Tuttavia, il valore reale del contratto quadro dipenderà dalle quantità di licenze e servizi che il segretariato generale del Consiglio ordinerà con la firma di buoni d'ordine specifici.
Le licenze acquistate dovranno fornire l'accesso a funzioni self-service per 3 500 utenti finali e l'accesso a procedure assistite per 500 utenti.
Volume stimato in termini di utenti:
— licenze per cliente (accesso a un portale self-service): massimo 3 500 collegamenti (massimo 250 in simultanea),
— assistenza in prima linea: massimo 50 collegamenti (massimo 250 in simultanea),
— assistenza in seconda linea: massimo 250 collegamenti (massimo 130 in simultanea).
Per maggiori informazioni cfr. indirizzo Internet fornito al punto I.3) (allegato 1 «Capitolato d'oneri» — sezione 4 «soluzione ITSM»).