Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Поддръжка и мониторинг на жалузийната система на сграда Berlaymont
Референтен номер: OIB/2021/OP/0001
II.1.2)Основен CPV код50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
II.1.4)Кратко описание:
Поддръжка и мониторинг на жалузийната система на сграда Berlaymont.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 700 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71356000 Технически услуги
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката ще обхване:
— детайлна техническа поддръжка на системата;
— визуална проверка при поискване;
— специфични ad hoc дейности.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Maintenance and monitoring of the Berlaymont Building's louvre system
Reference number: OIB/2021/OP/0001
II.1.2)Main CPV code50700000 Repair and maintenance services of building installations
II.1.4)Short description:
Maintenance and monitoring of the Berlaymont Building's louvre system.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 700 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71356000 Technical services
II.2.4)Description of the procurement:
The contract will cover:
— detailed maintenance of the system;
— visual monitoring upon request;
— specific ad hoc works.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Održavanje i nadzor sustava brisoleja zgrade Berlaymont
Referentni broj: OIB/2021/OP/0001
II.1.2)Glavna CPV oznaka50700000 Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama
II.1.4)Kratak opis:
Održavanje i nadzor sustava brisoleja zgrade Berlaymont.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 1 700 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71356000 Tehničke usluge
II.2.4)Opis nabave:
Ugovor će obuhvatiti:
— detaljno održavanje sustava;
— vizualni nadzor na zahtjev;
— posebne ad hoc radove.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Berlaymont ēkas žalūziju sistēmas uzturēšana un pārraudzība
Atsauces numurs: OIB/2021/OP/0001
II.1.2)Galvenās CPV kods50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Berlaymont ēkas žalūziju sistēmas uzturēšana un pārraudzība.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 700 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71356000 Tehniskie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Līgums ietvers:
— sistēmas detalizēta uzturēšana;
— vizuālā pārraudzība pēc pieprasījuma;
— īpaši ad hoc darbi.