Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проучване на ЕС относно въпроси, свързани с транспорт и мобилност.
Референтен номер: JRC/SVQ/2017/C.6/0033/OC.
II.1.2)Основен CPV код79311000 Услуги, свързани с проучвания
II.1.4)Кратко описание:
Целта на този проект е да се извърши проучване с помощта на въпросник на ниво ЕС, насочено към редица конкретни въпроси, които да помогнат за получаване на задълбочен поглед върху моделите за мобилност на гражданите на ЕС с акцент върху мултимодалността.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 240 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79311000 Услуги, свързани с проучвания
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EU survey on issues related to transport and mobility.
II.1.2)Main CPV code79311000 Survey services
II.1.4)Short description:
The objective of this project is to perform a questionnaire survey at EU level addressing a number of specific questions that help in getting insight into EU citizens' mobility patterns with an emphasis on multimodality.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 240 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79311000 Survey services
II.2.4)Description of the procurement:
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Sondaj al UE privind aspecte legate de transport și de mobilitate.
II.1.2)Cod CPV principal79311000 Servicii de studii
II.1.4)Descriere succintă:
Obiectivul acestui proiect este de a realiza un sondaj pe bază de chestionare la nivelul UE care să abordeze o serie de chestiuni specifice care contribuie la obținerea unei perspective asupra modelelor de mobilitate ale cetățenilor din UE cu accent pe multimodalitate.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 240 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79311000 Servicii de studii
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice: