Изменение на поръчка/концесия през нейния срок на изпълнение
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Държавна агенция за метрологичен и технически надзор.
Процедурата се провежда въз основа на сключено рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. на Министерство на финансите.