Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Framework Agreement for the Supply and Delivery of Liquefied Petroleum Gas (LPG) for the Qortin Gas Treatment Plant in Xaghra, Gozo
II.1.2)CPV põhikood09133000 Veeldatud naftagaas (LPG)
II.1.4)Lühikirjeldus:
Framework agreement for the supply and delivery of liquefied petroleum gas (LPG) for the Qortin gas treatment plant in Xaghra, Gozo.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)09133000 Veeldatud naftagaas (LPG)
II.2.4)Hanke kirjeldus: