II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Maisto produktai, maisto priedai duonai
II.1.2)CPV põhikood15890000 Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)15890000 Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted
II.2.1)Nimetus:
Konservuoti vaisiai, daržovės
Osa nr: 2
Augaliniai riebalai ir aliejus
Osa nr: 6
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 10
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 11
Kava, kavos gėrimai, kakava
Osa nr: 12
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 13
Įvairūs miltiniai gaminiai
Osa nr: 14
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 15
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 16
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 17
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 18
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 19
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 20
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 21
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 22
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 23
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 24
II.2.1)Nimetus:Osa nr: 25
Papildomas baltymų šaltinis suaugusiems
Osa nr: 26