Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: RS/201309
II.1.2)CPV põhikood34114121 Kiirabiautod
II.1.4)Lühikirjeldus:
Region Värmland ska upphandla ambulansfordon med totalvikt överstigande 3,5 ton.
Upphandlingen avser ambulanser av typ B och så kallad "box-modell".
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)34114121 Kiirabiautod
II.2.4)Hanke kirjeldus: