Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Kravu kontroles rentgena iekārtas remonts un uzturēšana Rīgas brīvostas muitas kontroles punktā
Atsauces numurs: FM VID 2020/049
II.1.2)Galvenās CPV kods50530000 Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Kravu kontroles rentgena iekārtas HCVP 3523, sērijas Nr. HCVP 2629, uzturēšana un pasūtītāja darbinieku mācības.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 888 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)50530000 Iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Kravu kontroles rentgena iekārtas HCVP 3523, sērijas Nr. HCVP 2629 uzturēšana un darbinieku mācības darbam ar iekārtu.