Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas63521000 Krovinių vežimo agentūrų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis:
— I pirkimo dalis – diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos pirmoje geografinėje zonoje (ES),
— II pirkimo dalis – diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos antroje geografinėje zonoje (pasaulis, neįskaitant ES).
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos (ES)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)63521000 Krovinių vežimo agentūrų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Diplomatinio krovinio gabenimo ir susijusios paslaugos pirmoje geografinėje zonoje (ES). Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos į 19 valstybių, 22 miestus. Numatomas diplomatinių krovinių kiekis iš Lietuvos Respublikos į užsienio valstybes – 80 krovinių per metus, iš užsienio valstybių į Lietuvos Respubliką – 80 krovinių per metus.
Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos (pasaulis, neįskaitant ES)
Pirkimo dalies Nr.: 2
Diplomatinio krovinio gabenimo ir susijusios paslaugos antroje geografinėje zonoje (pasaulis, neįskaitant ES). Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos į 23 valstybes, 31 miestą. Numatomas diplomatinių krovinių kiekis iš Lietuvos Respublikos į užsienio valstybes – 100 krovinių per metus, iš užsienio valstybių į Lietuvos Respubliką - 100 krovinių per metus.