Hanketeade – võrgustikega seotud sektorid
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/25/EL
I osa: Võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Udbud af varme og vandmålere
Viitenumber: 3504700
II.1.2)CPV põhikood38550000 Mõõturid
II.1.4)Lühikirjeldus:
Udbud af målere og opsætning af fjernaflæsningssystem.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 17 000 000.00 DKK
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)32400000 Võrgud
38421100 Veemõõtjad
38421110 Voolukulumõõturid
II.2.4)Hanke kirjeldus: