Paziņojums par līgumu – sabiedriskie pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/25/ES
I iedaļa: Līgumslēdzējs
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Elektroenerģijas iegāde AS "Augstsprieguma tīkls" vajadzībām
Atsauces numurs: AST 2019/42
II.1.2)Galvenās CPV kods09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
II.1.4)Īss apraksts:
Elektroenerģijas iegāde AS "Augstsprieguma tīkls" vajadzībām.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)09000000 Naftas produkti, degviela, elektroenerģija un pārējie enerģijas avoti
II.2.4)Iepirkuma apraksts: