Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Услуги - 248314-2018
България-Монтана: Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
2018/S 109-248314
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Ремонт и поддръжка на МПС, с включени резервни части, материали и консумативи за срок от 36 месеца за нуждите на ТП ДГС Монтана“.
II.1.2)Основен CPV код
50110000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
II.1.4)Кратко описание:
„Ремонт и поддръжка на 4 бр. МПС, с включени резервни части, материали и консумативи за срок от 36 месеца за нуждите на ТП ДГС Монтана“.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 13 500.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на процедурата включва ремонт и поддръжка на МПС, с включени резервни части, материали и консумативи за срок от 36 месеца за нуждите на ТП ДГС Монтана. Към момента на откриване на процедурата Възложителят е собственик на 4 бр. МПС, подробно описани в Техническата спецификация. Изпълнителят се задължава да обслужва и автомобили, придобити от Възложителя по време на действие на сключения договор за изпълнение на поръчката, като спрямо тях се прилагат същите цени и процент отстъпка, както спрямо наличните към момента на подаване на офертата автомобили.