Обявление за изменения или за допълнителна информация
Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган/възложител
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Многостранен смесен рамков договор за осъществяване на подкрепа на екологосъобразни консултантски услуги за устойчиви инвестиции (Green Assist)
Референтен номер: CINEA/2021/OP/0010
II.1.2)Основен CPV код71356200 Услуги по оказване на техническа помощ
II.1.4)Кратко описание:
Green Assist е създаден да помогне за екологизиране на традиционните инвестиции и за развитие на задълбочени зелени инвестиции. Целта е да се повери управлението на екип от експерти и искане за консултантска подкрепа.
Раздел VІ: Допълнителна информация
Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Rinnakkainen yhdistetty puitesopimus kestävän sijoittamisen tukeen liittyvän vihreän neuvontapalvelun (Green Assist) käyttöönottoa varten
Viitenumero: CINEA/2021/OP/0010
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi71356200 Tekninen apu
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Green Assist on perustettu parantamaan perinteisten sijoitusten ympäristöystävällisyyttä ja kehittämään ympäristöystävällisempiä sijoituksia. Tavoitteena on järjestää asiantuntijaryhmän hallinnointi ja neuvoa-antava tuki.
VI kohta: Täydentävät tiedot