Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Panganduse ja maksekaartidega seotud teenuste osutamine
Viitenumber: AO/026/16.
II.1.2)CPV põhikood66100000 Pangandus- ja investeerimisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Pakkumiskutse käsitleb Euroopa Liidus asuvate kommertspankade või makseteenuste osutajate osutatavaid maksekaardi teenuseid ja pangandusteenuseid sissetulevate ja väljaminevate maksete menetlemiseks.
Hankemenetlus on jagatud 3 järgmisse osasse:
— 1. osa: pangandusteenused sissetulevate maksetehingute jaoks;
— 2. osa: pangandusteenused väljaminevate maksetehingute jaoks;
— 3. osa: maksekaardi teenused.
Pakkumiskutse eesmärk on sõlmida 1. ja 2. osa kohta kuni 5 raamlepingut (kummagi osa kohta) ning 1 raamleping 3. osa kohta. Nende raamlepingute esialgne kestus on 1 aasta ning neid on võimalik pikendada 4 korda 1 aasta kaupa kokku kuni 5 aastaks.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Pangandusteenused sissetulevate maksetehingute jaoks
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)66100000 Pangandus- ja investeerimisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Eesmärk on valida välja mitu töövõtjat (pangad ja/või makseteenuse osutajad), kes osutavad teenuseid, mis hõlmavad ameti tehtavaid sissetulevaid maksetehinguid, sh krediitkaardiga makseid.
Pangandusteenused väljaminevate maksetehingute jaoks
Osa nr: 2
Pakkumiskutse teema on seotud Euroopa Liidu kommertspankade või makseteenuse osutajatega, et pakkuda pangateenuseid väljaminevate maksete teenustega tegelemiseks.
Pakkumiskutse teema on seotud Euroopa Liidu kommertspankade või makseteenuse osutajatega, et pakkuda pangateenuseid maksekaarditehingute teenuste osutamiseks.