II osa: Ese
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
ELi toiduohutussüsteemis tõenduspõhise riskidest teavitamise kava väljatöötamine
Viitenumber: OC/EFSA/ED/2022/01
II.1.2)CPV põhikood73210000 Uurimise nõustamisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse hanke eesmärk on töötada ELi toiduohutussüsteemi tõenduspõhise riskidest teavitamise valdkonnas (teaduslik teema) välja tegevuskava, andes soovitusi teadusuuringute prioriteetide kohta, et toetada riskidest teavitamist vastavalt läbipaistvuse määruses määratletud põhimõtetele.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada kõigile osadele
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Toiduohutusega seotud valeteave
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)73000000 Uurimis- ja arendusteenused ja seonduvad nõustamisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
1. eesmärk: ELi toiduohutuse süsteemis tõenditel põhineva riskikommunikatsiooni rakendamist toetavate asjakohaste tegevuste kaardistamine toiduohutusega seotud valeteabe kontekstis;
2. eesmärk: teha kindlaks andmelüngad ja probleemid/blokaatorid ning võimalused teha koostööd võimalike partneritega;
3. eesmärk: määrata kindlaks projektiettepanekud.
Läbipaistvuse algatuste tõhusus
Osa nr: 2
1. eesmärk: ELi toiduohutuse süsteemis tõenditel põhineva riskikommunikatsiooni rakendamist toetavate asjakohaste tegevuste kaardistamine läbipaistvuse algatuste tõhususe kontekstis;
Riski ja kasuga seotud tarbijate kompromisside ülevaade
Osa nr: 3
1. eesmärk: ELi toiduohutuse süsteemis tõenditel põhineva riskikommunikatsiooni rakendamist toetavate asjakohaste tegevuste kaardistamine riski ja kasuga seotud tarbijate kompromisside kontekstis;
Taju ja käitumise vaheliste tegurite seostamine
Osa nr: 4
1. eesmärk: ELi toiduohutuse süsteemis tõenditel põhineva riskikommunikatsiooni rakendamist toetavate asjakohaste tegevuste kaardistamine taju ja käitumise vaheliste tegurite seostamisel;
Bunús dlí:
Rialachán (AE, Euratom) Uimh. 2018/1046
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Forbairt Treochláir le haghaidh Gníomhaíochta ar Chumarsáid Riosca Bunaithe ar Fhianaise i gCóras Sábháilteachta Bia an Aontais
Uimhir thagartha: OC/EFSA/ED/2022/01
II.1.2)Príomhchód CPV73210000 Research consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é is aidhm don soláthar seo treochlár a fhorbairt le haghaidh gníomhaíochta i réimse (téama eolaíochta) na cumarsáide riosca atá bunaithe ar fhianaise i gCóras Sábháilteachta Bia an Aontais trí mholtaí a sholáthar le haghaidh tosaíochtaí taighde chun tacú le cur chun feidhme na cumarsáide riosca de réir na bprionsabal atá sainithe sa Rialachán maidir le Trédhearcacht.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: tá
Féadfar tairiscintí a chur isteach le haghaidh na nithe a leanas na bearta uile
II.2)Cur síos
II.2.1)Teideal:
Faisnéis Bhréagach maidir le Sábháilteacht Bia
Uimhir an bhirt: 1
II.2.2)Cód(Cóid) CPV breise73000000 Research and development services and related consultancy services
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Cuspóir a haon: Gníomhaíochtaí ábhartha a léarscáiliú chun tacú le cur chun feidhme na cumarsáide riosca fianaisebhunaithe i gCóras Sábháilteachta Bia an Aontais i gcomhthéacs na faisnéise bréagaí i ndáil le sábháilteacht bia;
Cuspóir a dó: Bearnaí sonraí agus dúshláin/bacairía shainaithint maille le deiseanna le haghaidh comhoibriú le comhpháirtithe féideartha;
Cuspóir a trí: Tograí tionscadail a shainaithint.
Éifeachtacht na dTionscnamh Trédhearcachta
Uimhir an bhirt: 2
Cuspóir a haon: Gníomhaíochtaí ábhartha a léarscáiliú chun tacú le cur chun feidhme na cumarsáide riosca fianaisebhunaithe i gCóras Sábháilteachta Bia an Aontais i gcomhthéacs éifeachtacht na dtionscnamh Trédhearcachta;
Léargais ar Chomhbhabhtálacha Tomhaltóirí i ndáil le Rioscaí agus Tairbhí
Uimhir an bhirt: 3
Cuspóir a haon: Gníomhaíochtaí ábhartha a léarscáiliú chun tacú le cur chun feidhme na cumarsáide riosca fianaisebhunaithe i gCóras Sábháilteachta Bia an Aontais i gcomhthéacs na gcomhbhabhtálacha tomhaltóirí i ndáil le rioscaí agus tairbhí;
Fachtóirí Nascacha taobh thiar den Bhraistint agus Iompraíocht
Uimhir an bhirt: 4
Cuspóir a haon: Gníomhaíochtaí ábhartha a léarscáiliú chun tacú le cur chun feidhme na cumarsáide riosca fianaisebhunaithe i gCóras Sábháilteachta Bia an Aontais i gcomhthéacs na bhfachtóirí nascacha taobh thiar den bhraistint agus iompraíocht;
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Rīcības plāna izstrāde uz pierādījumiem balstītiem riska paziņojumiem ES pārtikas nekaitīguma sistēmā
Atsauces numurs: OC/EFSA/ED/2022/01
II.1.2)Galvenās CPV kods73210000 Pētniecības konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī iepirkuma mērķis ir izstrādāt rīcības plānu uz pierādījumiem balstītiem riska paziņojumiem ES pārtikas nekaitīguma sistēmā (zinātniskais temats), sniedzot ieteikumus pētniecības prioritātēm, lai atbalstītu riska komunikācijas īstenošanu saskaņā ar Pārredzamības regulā noteiktajiem principiem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Nepatiesa informācija saistībā ar pārtikas nekaitīgumu
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)73000000 Pētniecības un izstrādes pakalpojumi un saistītie konsultāciju pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
1. mērķis: veikt attiecīgus pasākumus, lai atbalstītu uz pierādījumiem balstītas riska komunikācijas īstenošanu ES Pārtikas nekaitīguma sistēmā saistībā ar nepatiesu informāciju, kas saistīta ar pārtikas nekaitīgumu;
2. mērķis: noteikt datu nepilnības un problēmas/šķēršļus, kā arī iespējas sadarboties ar potenciālajiem partneriem;
3. mērķis: noteikt projektu priekšlikumus.
Pārredzamības iniciatīvu efektivitāte
Daļas numurs: 2
1. mērķis: darbības, kas atbalsta uz pierādījumiem balstītas riska komunikācijas īstenošanu ES Pārtikas nekaitīguma sistēmā pārredzamības iniciatīvu efektivitātes kontekstā;
Ar riskiem un pabalstiem saistīti tiesību akti patērētāju tirdzniecības jomā
Daļas numurs: 3
1. mērķis: darbības, kas atbalsta uz pierādījumiem balstītas riska komunikācijas īstenošanu ES Pārtikas nekaitīguma sistēmā saistībā ar patērētāju tirdzniecību saistībā ar riskiem un ieguvumiem;
Savienojošie faktori, kas slēpjas aiz uztveres un uzvedības
Daļas numurs: 4
1. mērķis: veikt attiecīgus pasākumus, lai atbalstītu uz pierādījumiem balstītas riska komunikācijas īstenošanu ES Pārtikas nekaitīguma sistēmā attiecībā uz faktoru saistību, kas slēpjas aiz uztveres un uzvedības;