Meillä on ilo ilmoittaa, että TED-portaalin uusi versio otetaan käyttöön 29. tammikuuta 2024 (alustava päivä, vahvistetaan myöhemmin!). Haluatko tietää enemmän uusista toiminnoista ja tehdyistä parannuksista? Tutustu artikkeliimme, josta saat lisätietoa tärkeimmistä muutoksista ja uusista toiminnoista.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Uusi koulutustilaisuus TED-datan uudelleenkäyttäjille 14.12.2023 – ilmoittaudu mukaan!
Palvelut - 257197-2021
Suomi-Helsinki: Mainonta- ja markkinointipalvelut
2021/S 098-257197
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Yleisradio Oy — Viestintä- ja markkinointipalvelut 2020—2026 (DPS) Luokka 1 — Yle: Hyvin sanottu -bränditeko
Viitenumero: YLE20210021
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
79340000 Mainonta- ja markkinointipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tarjouskilpailun kohteena oli Yle: Hyvin sanottu -bränditekokampanja.
Tarjouspyyntö perustui Hansel Oy:n Viestintä- ja markkinointipalvelut 2020—2026 (DPS) dynaamiseen hankintajärjestelmään (jäljempänä ”DPS”).
DPS:n sisäinen kilpailutus on tehty luokassa 1 Kokonaispalvelu.
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)
79413000 Markkinointijohdon konsulttipalvelut
79310000 Markkinatutkimuspalvelut
79342000 Markkinointi
79300000 Markkina- ja taloustutkimuspalvelut; mielipidetutkimukset ja tilastot
79341400 Mainoskampanjapalvelut
79800000 Painatus ja siihen liittyvät palvelut
79950000 Näyttelyjen, messujen ja kongressien järjestelypalvelut
79632000 Henkilöstökoulutus
39294100 Viestintä- ja mainostuotteet
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Ks. Lyhyt kuvaus.