Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на НАП в 4 обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код39130000 Мебелировка за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от Възложителя координатор по всеки от договорите, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за Изпълнител в съответната мини-процедура по всяка от обособените позиции.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Пловдив
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове39130000 Мебелировка за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане, съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от Възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени, съгласно ценово предложение на избрания за Изпълнител в мини-процедурата.
Адресът за доставка е: гр. Пловдив, ул. „Скопие“ № 6.
В срока на действие на договорa Възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Бургас
Обособена позиция №: 1
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от Възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени съгласно ценово предложение на избрания за Изпълнител в мини-процедурата.
Адресът за доставка е гр. Бургас, ул. „Цар Петър“ № 5Б.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Варна
Обособена позиция №: 3
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от Възл. координатор, с уточнени количества по единични цени, съгласно ценово предложение на избрания за Изпълнител в мини-процедурата. Адресът за доставка е: гр. Варна, бул. „Осми приморски полк“ № 128. В срока на действие на договора Възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.
Доставка и монтаж на офис обзавеждане за нуждите на ТД на НАП Велико Търново
Обособена позиция №: 4
Предметът на поръчката включва периодична доставка и монтаж на офис обзавеждане съгласно сключено рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г. Доставките ще се извършват по предварителна заявка, направена от определен от Възложителя координатор, с уточнени количества по единични цени, съгласно ценово предложение на избрания за Изпълнител в мини-процедурата. Адресите за доставка са адресите на всички сгради попадащи в териториалния обхват на дирекцията съгласно Приложение № 1 към Техническата спецификация.
В срока на действие на договора Възложителят не е длъжен да усвои цялата му стойност.