Директива 2004/18/ЕО
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възлагащия орган:
Открити иновации в интелигентните градове, проектиране за успешни иновационни екосистеми – SMART 2015-0064.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугитеУслуги
Категория услуга № 11: Консултантски услуги по управление [6] и свързани с тях услуги
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Помещения на доставчика.
код NUTS
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите
Проектите за интелигентен град често се задвижват от необходимостта от актуализиране на 1 или повече от основните инфраструктури на даден град/градска общност: енергия, вода, транспорт, жилища и др., и се взима решение да се подобри или да се замени съществуващата инфраструктура с интелигентна инфраструктура за подобряване на капацитета на града за ефективно планиране и управление на ресурсите (по-специално на енергията), повишаване на мобилността и подобряване на екологичните условия.
Отвъд тези цели обещаващият потенциал на интелигентните градове се състои в интелигентно използване на събраните данни и в новите цифрови услуги, за които те дават възможност. Този потенциал отдавна е проучен на теоретично ниво и в презентации често се подчертава големият брой вторични ползи, които градовете и местните общности следва да извлекат от увеличаващата се гама цифрови приложения и услуги, възможни на по-конкретното равнище на проекта за интелигентен град. Въпреки това, този обещаващ потенциал и възможностите за отворени иновации като част от стратегиите на градовете са до голяма степен непроучени и слабо използвани. Това проучване се очаква да изясни и да докаже причините за тази празнота и съществуващите външни фактори.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)73210000 Консултантски услуги, свързани с научни изследвания
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Максимална стойност: 275 000 EUR.
II.2.2)Информация относно опциитеОпции: не
Směrnice 2004/18/ES
II.1)Popis
II.1.1)Název přidělený zakázce veřejným zadavatelem:
Otevřené inovace v inteligentních městech, návrh úspěšných inovačních ekosystémů – SMART 2015-0064.
II.1.2)Druh zakázky a místo provedení stavebních prací, místo dodávky nebo plněníSlužby
Kategorie služeb č. 11: Poradenství v oblasti řízení podniku [6] a s tím spojené služby
Hlavní místo provádění stavebních prací, místo dodání nebo plnění: Prostory zhotovitele.
Kód NUTS
II.1.4)Informace o rámcové smlouvě
II.1.5)Stručný popis zakázky nebo nákupu(ů)
K projektům inteligentních měst vede často potřeba renovace 1 nebo několika kmenových infrastruktur měst / městských společenství: energetika, vodohospodářství, doprava, bydlení atd., kdy padne rozhodnutí rozšířit nebo vyměnit stávající infrastrukturu za inteligentní infrastrukturu s cílem zvýšit schopnost města účinně plánovat a hospodařit se zdroji (zejména energiemi), posílit mobilitu a vylepšit podmínky životního prostředí.
Kromě těchto cílů spočívá slibný potenciál inteligentních měst v inteligentním využívání shromažďovaných údajů a nových digitálních služeb, které tyto údaje umožňují. Tento potenciál je již dlouho zkoumán na teoretické úrovni a v rámci prezentací je často zdůrazňována řada vedlejších přínosů, které budou moci města a místní společenství čerpat z rozšiřující se řady digitálních aplikací a služeb umožněných na konkrétnější úrovni projektu inteligentních měst. Nicméně tento slibný potenciál a prostor pro otevřené inovace v rámci strategií měst je z větší části neprozkoumán a nedostatečně využíván. Od této studie se očekává, že umožní objasnit příčiny tohoto nedostatku a příslušné vnější faktory, které za tím stojí.
II.1.6)Společný slovník pro veřejné zakázky (CPV)73210000 Poradenství v oblasti výzkumu
II.2)Množství nebo rozsah zakázky
II.2.1)Celkové množství nebo rozsah:
Maximální cena: 275 000 EUR.
II.2.2)Informace o opcíchOpce: ne
Direktiv 2004/18/EF
II.1)Beskrivelse
II.1.1)Den ordregivende myndigheds betegnelse for kontrakten:
Åben innovation i intelligente byer, design af vellykkede innovationsøkosystemer — SMART 2015-0064.
II.1.2)Kontrakttype og leverings- eller udførelsessted for bygge/anlægsarbejdet, varerne eller tjenesteydelserneTjenesteydelser
Tjenesteydelseskategori nr. 11: Managementkonsulentvirksomhed [6] og hermed beslægtede tjenesteydelser
Hovedleverings- eller hovedudførelsessted for bygge- eller anlægsarbejde, varer eller tjenesteydelser: i kontrahentens lokaler.
NUTS-kode
II.1.4)Oplysninger om rammeaftale
II.1.5)Kort beskrivelse af kontrakten eller indkøbet/indkøbene
Projekter om intelligente byer er ofte affødt af behovet for at forbedre 1 eller flere af de vigtigste infrastrukturer i en by/et bysamfund: energi, vand, transport, boliger, osv., og det besluttes at forbedre eller erstatte en eksisterende infrastruktur med en intelligent infrastruktur til forbedring af kapaciteten i byen til effektiv planlægning og forvaltning af ressourcer (navnlig energi), fremme af mobilitet og forbedre miljøforhold.
Ud over disse mål er det lovende potentiale ved intelligente byer den intelligente udnyttelse af de indsamlede data og de nye digitale tjenester, de muliggør. Dette potentiale er længe blevet undersøgt på det teoretiske plan, og præsentationer understreger ofte de mange sekundære fordele, som kan udledes af byerne og de lokale samfund fra det voksende udbud af digitale applikationer og tjenester, der muliggøres på et mere konkret niveau for projektet om en intelligent by. Men dette lovende potentiale og muligheden for åben innovation som en del af byens strategier er stort set uudforsket og underudnyttet. Denne undersøgelse forventes at klarlægge og dokumentere årsagerne til dette misforhold og de eksterne faktorer, der spiller ind.
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)73210000 Konsulentvirksomhed inden for forskning
II.2)Kontraktens mængde eller omfang
II.2.1)Samlet mængde eller omfang:
Maksimumsværdi: 275 000 EUR.
II.2.2)Oplysninger om optionerOptioner: nej
Directive 2004/18/CE
II.1)Description
II.1.1)Intitulé attribué au contrat par le pouvoir adjudicateur:
L'innovation ouverte au sein des villes intelligentes, conception d'écosystèmes de l'innovation réussie — SMART 2015-0064.
II.1.2)Type de marché et lieu d’exécution, de livraison ou de prestationServices
Catégorie de services nº 11: Services de conseil en gestion [6] et services connexes
Lieu principal d’exécution des travaux, de livraison des fournitures ou de prestation des services: locaux du contractant.
Code NUTS
II.1.4)Information sur l’accord-cadre
II.1.5)Description succincte du marché ou de l’acquisition/des acquisitions
Les projets de villes intelligentes partent souvent de la nécessité de moderniser une ou plusieurs des infrastructures de base d'une communauté urbaine: énergie, eau, transports, logement, etc. L'infrastructure existante est alors améliorée ou remplacée par une infrastructure intelligente, afin de renforcer la capacité de la ville à planifier et à gérer efficacement les ressources (en particulier l'énergie), à accroître la mobilité et à améliorer les conditions environnementales.
Outre ces objectifs, le potentiel prometteur des villes intelligentes réside dans l'exploitation intelligence des données collectées et des nouveaux services numériques qui en découlent. Ce potentiel a longtemps été analysé de façon théorique, et les nombreux avantages secondaires de la multiplication des applications et services numériques pour les communautés urbaines et locales, au niveau plus concret du projet de villes intelligentes, ont souvent été soulignés. Toutefois, ce potentiel prometteur et les possibilités d'innovation ouverte dans le cadre des stratégies des villes sont largement inexplorés et sous-exploités. L'objectif de cette étude est de clarifier et de révéler les causes de ce déséquilibre, ainsi que les facteurs externes en jeu.
II.1.6)Classification CPV (vocabulaire commun pour les marchés publics)73210000 Services de conseil en recherche
II.2)Quantité ou étendue du marché
II.2.1)Quantité ou étendue globale:
Valeur maximale: 275 000 EUR.
II.2.2)Information sur les optionsOptions: non
Direktiva 2004/18/EZ
II.1)Opis
II.1.1)Naziv predmeta nabave koji je dodijelio javni naručitelj:
Otvorene inovacije u pametnim gradovima, osmišljavanje uspješnih ekosustava inovacija — SMART 2015-0064
II.1.2)Vrsta ugovora i mjesto izvođenja radova, isporuke robe ili pružanja uslugaUsluge
Kategorija usluge br. 11: Usluge savjetovanja u menadžmentu (6) i srodne usluge
Glavno mjesto ili lokacija radova, isporuke robe ili pružanja usluga: Objekti izvoditelja.
NUTS kod
II.1.4)Podaci o okvirnom sporazumu
II.1.5)Kratak opis ugovora ili nabave(a)
Projekti pametnih gradova često se pokreću radi potrebe za ažuriranjem 1 ili više osnovnih infrastruktura grada/gradske zajednice: energija, voda, prijevoz, smještaj, itd. te se donosi odluka za jačanje ili zamjenu postojeće infrastrukture s pametnom infrastrukturom za poboljšanje sposobnosti grada za učinkovito planiranje i upravljanje resursima (posebice energijom), povećanje mobilnosti i poboljšanje okolišnih uvjeta.
Osim navedenih ciljeva, obećavajućim se potencijalom pametnih gradova uspostavlja pametno iskorištavanje prikupljenih podataka i novih digitalnih usluga koje omogućuju. Navedeni potencijal dugo se istraživao na teoretskoj razini te prezentacije često naglašavaju brojne sekundarne prednosti za gradove i lokalne zajednice koje nastaju sve većim rasponom digitalnih aplikacija i usluga omogućenih na konkretnijoj razini projekta pametnih gradova. Međutim, navedeni obećavajući potencijal i opseg za otvorene inovacije kao dio strategija gradova uvelike su neistraženi i neiskorišteni. Očekuje se da će se ovom studijom objasniti i dokazati uzroci navedenog nedostatka i vanjskih faktora koji utječu na isti.
II.1.6)Jedinstveni rječnik javne nabave (CPV)73210000 Usluge savjetovanja na području istraživanja
II.2)Količina ili opseg predmeta nabave
II.2.1)Ukupna količina ili opseg:
Najveća vrijednost: 275 000 EUR.
II.2.2)Podaci o opcijamaOpcije: ne
Aankondiging van een opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Door de aanbestedende dienst aan de opdracht gegeven benaming:
Open innovatie in intelligente steden, ontwerp voor succesvolle innovatie-ecosystemen — SMART 2015/0064.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 11: Diensten voor bedrijfsadvisering [6] en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: in de kantoren van de contractant.
NUTS-code
II.1.4)Inlichtingen over de raamovereenkomst
II.1.5)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Projecten inzake intelligente steden komen vaak tot stand door de behoefte aan verbetering van 1 of meerdere kerninfrastructuren in een stad/stedelijke gemeenschap: energie, water, vervoer, huisvesting enz. Er wordt dan besloten om bestaande infrastructuur te moderniseren tot of te vervangen door intelligente infrastructuur ter verbetering van de capaciteit van de stad met het oog op de efficiënte planning en het efficiënte beheer van middelen (met name energie), de modernisering van mobiliteit en de verbetering van de milieuomstandigheden.
Naast deze doelstellingen bieden intelligente steden veelbelovende mogelijkheden in de vorm van het intelligente gebruik van de verzamelde gegevens en de nieuwe digitale diensten die eruit voortvloeien. Deze mogelijkheden worden reeds lang onderzocht op theoretisch niveau en presentaties benadrukken vaak de vele secundaire voordelen die steden en plaatselijke gemeenschappen kunnen halen uit het groeiend aanbod digitale toepassingen en diensten die mogelijk worden gemaakt op een meer concreet niveau van het project inzake intelligente steden. Zowel de veelbelovende mogelijkheden als de ruimte voor open innovatie in het kader van de strategieën van steden zijn echter grotendeels onverkend en onderbenut. Dit onderzoek moet de oorzaken en de externe factoren die meespelen met betrekking tot deze leemte verklaren en aantonen.
II.1.6)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)73210000 Advies inzake onderzoek
II.2)Hoeveelheid of omvang van de opdracht
II.2.1)Totale hoeveelheid of omvang:
Maximumwaarde: 275 000 EUR.
II.2.2)Inlichtingen over optiesOpties: neen