Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на услуга по почистване на административни сгради и прилежащи терени на централно управление на ДФ „Земеделие“ — София и архивен център и зали за обучение в ОД на ДФ „Земеделие“ — В. Търново
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката включва комплексно почистване на работни и сервизни помещения в 3 административни сгради на Държавен фонд „Земеделие“ — централно управление и зала за обучения и 2 архивни помещения в Областна дирекция на Държавен фонд „Земеделие“ — гр. Велико Търново. Изпълнителят извършва услугата със свой персонал, машини, почистващи препарати и консумативи.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка: