С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Доставки - 265632-2018
България-София: Мебелировка
2018/S 117-265632
Обявление за възложена поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка и монтаж на офис обзавеждане и мебели за нуждите на органите на изпълнителната власт и техните администрации“
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерството на образованието и науката“
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Министерството на образованието и науката