Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за Агенция „Митници“
II.1.2)Основен CPV код30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за Агенция „Митници“.
Поръчката обхваща доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за Агенция „Митници“. Всички артикули (9 броя) са описани в образец № 2.1 към техническото предложение.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199000 Артикули от хартиената промишленост и други хартиени изделия
22993000 Фоточувствителна, термочувствителна или термографична хартия или картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката обхваща доставка 9 вида различни видове хартия за офиса, факс хартия, цветна хартия, картони и др., за Агенция „Митници“. Всички артикули са описани в образец № 2.1 към техническото предложение.