Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Изграждане на капацитет и подобряване на услугите на CERT Bulgaria (CBSEC-BG)“ по обособени позиции
II.1.2)Основен CPV код30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на настоящата поръчка е доставка на специализирана информационна и комуникационна техника и изграждане на системи за подобряване на услугите на CERT Bulgaria в шест обособени позиции:
• Обособена позиция № 1 – Оборудване на зала за национални и международни учения;
• Обособена позиция № 2 – Оборудване на зала за malware анализ;
• Обособена позиция № 3 - Оборудване на зала за forensic анализ;
• Обособена позиция № 4 – Присъединяване към MeliCERTes;
• Обособена позиция № 5 – Изграждане на национална мрежа от ЕРИКС;
• Обособена позиция № 6 – Разработване на система за наблюдение и съхранение на материали, свързани с Мрежовата и информационната сигурност.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 647 707.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Оборудване на зала за национални и международни учения
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Предметът на настоящата поръчка е доставка на специализирана информационна и комуникационна техника и изграждане на системи за подобряване на услугите на CERT Bulgaria в шест обособени позиции.
Оборудване на зала за malware анализ
Обособена позиция №: 2
Оборудване на зала за forensic анализ
Обособена позиция №: 3
Присъединяване към MeliCERTes
Обособена позиция №: 4
Изграждане на национална мрежа от ЕРИКС
Обособена позиция №: 5
Разработване на система за наблюдение и съхранение на материали, свързани с Мрежовата и информационната сигурност
Обособена позиция №: 6
II.2.2)Допълнителни CPV кодове32427000 Мрежова система