Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Предоставяне на услуги по ремонт и поддръжка на сгради за Европейската агенция за околна среда (EАОС)
Референтен номер: EEA/ADS/20/014
II.1.2)Основен CPV код50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
II.1.4)Кратко описание:
ЕАОС счита, че ще се нуждае от различен набор от услуги в следните области: електрически дейности, водопроводни дейности, дърводелство, полагане на подови настилки, шпакловане, боядисване и декориране.
Освен това ЕАОС предвижда модернизиране и оптимизиране на обитаваното от нея офис пространство, за да осигури работна среда, която съответства по-добре на възложената ѝ мисия.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 500 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Както е посочено в раздели 1.2, 1.3 и 1.4 от тръжните спецификации.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Provvista ta' Servizzi ta' Tiswija u Manutenzjoni tal-Bini għall-Aġenzija Ewropea tal-Ambjent (EEA)
Numru ta' referenza: EEA/ADS/20/014
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
L-EEA tikkunsidra li se teħtieġ il-provvista ta' firxa varjata ta' servizzi fl-oqsma li ġejjin: xogħol tal-elettriku, plaming, xogħol tal-injam, xogħol ta' pavimentar, kisi, tibjid u tisbiħ.
Barra minn hekk, l-EEA tipprevedi l-modernizzazzjoni u t-titjib tal-ispazju tal-uffiċċju li tokkupa sabiex tipprovdi ambjent ta' xogħol li jkun iktar adattat għall-missjoni li għaliha ġiet fdata.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 500 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Kif speċifikat taħt it-Taqsimiet 1.2, 1.3 u 1.4 tal-ispeċifikazzjonijiet tas-sejħa għall-offerti.