Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 274847-2019
България-София: Мебелировка
2019/S 112-274847
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели и столове за нуждите на Държавен фонд „Земеделие“
II.1.2)Основен CPV код
39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Обществената поръчка включва доставка на офис мебели и столове за нуждите на Държавен фонд „Земеделие“ по условията на рамково споразумение № СПОР-7/15.3.2018 на Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
В обхвата на обществената поръчка се включват доставка и монтаж на следните артикули:
— бюро — 20 бр.,
— бюро, помощно — 1 бр.,
— гардероб — 10 бр.,
— библиотека с 5 рафта — 17 бр.,
— количка за компютър на колела — 10 бр.,
— контейнер за бюро с 3 чекмеджета — 45 бр.,
— стол, директорски — 13 бр.,
— стол за офис — 345 бр.,
— стол, посетителски — 130 бр.,
— шкаф, метален, с 3 рафта — 76 бр.,
— шкаф, метален, кардекс — 2 бр.