Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Ремонт и поддръжка в областта на техниката за измерване и контрол на процесите за технически инсталации в JRC Карлсруе.
Референтен номер: JRC/KRU/2017/G.1/0078/RC.
II.1.2)Основен CPV код50000000 Услуги по ремонт и поддръжка
II.1.4)Кратко описание:
JRC Карлсруе планира да проведе следните дейности по поддръжка, модернизация и ремонт, изпълнени по съоръженията за измерване и контрол на процесите на инфраструктурните инсталации чрез рамков договор.
Договорът включва поддръжка, строителни и ремонтни работи по контролните табла (електрически и хидравлични) и съоръжения за измерване и контрол на процесите.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 520 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове50413000 Услуги по ремонт и поддържане на уреди и апарати за проверка
50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Oprava a údržba technických zařízení v oblasti technologie měření a řízení procesů ve Společném výzkumném středisku (JRC) v Karlsruhe.
II.1.2)Hlavní kód CPV50000000 Opravy a údržba
II.1.4)Stručný popis:
Společné výzkumné středisko (JRC) v Karlsruhe plánuje provedení následujících údržbářských, modernizačních a opravných prací podle rámcové smlouvy na zařízeních na měření a řízení procesů infrastrukturních zařízení.
Zakázka zahrnuje údržbářské, konstrukční a opravné práce na řídících panelech (elektrických a pneumatických) a zařízeních pro měření a řízení procesů.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 520 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV50413000 Opravy a údržba kontrolních přístrojů
50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
II.2.4)Popis zakázky:
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de reparación y mantenimiento en el ámbito de la tecnología de medición, regulación y control de las instalaciones técnicas en el JRC Karlsruhe.
Número de referencia: JRC/KRU/2017/G.1/0078/RC.
II.1.2)Código CPV principal50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
II.1.4)Breve descripción:
En virtud de un contrato marco, el JRC Karlsruhe planea realizar los siguientes trabajos de mantenimiento, actualización y reparación de los equipos de medición, regulación y control de las instalaciones de la infraestructura.
El contrato implica realizar trabajos de mantenimiento, construcción y reparación de los paneles de control (eléctricos y neumáticos) y de los equipos de medición, regulación y control.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 520 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)50413000 Servicios de reparación y mantenimiento de aparatos de verificación
50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
II.2.4)Descripción del contrato:
Servizi - 284576-2017
Germania-Karlsruhe: Riparazione e manutenzione nel campo dei sistemi di misura, controllo e regolazione degli impianti tecnici presso il JRC di Karlsruhe
2017/S 139-284576
Bando di gara
Servizi
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Riparazione e manutenzione nel campo dei sistemi di misura, controllo e regolazione degli impianti tecnici presso il JRC di Karlsruhe.
Numero di riferimento: JRC/KRU/2017/G.1/0078/RC.
II.1.2)Codice CPV principale
50000000 Servizi di riparazione e manutenzione
II.1.4)Breve descrizione:
Il JRC di Karlsruhe intende aggiudicare, nell'ambito di un contratto quadro, lavori di manutenzione, conversione e riparazione dei sistemi di misura, controllo e regolazione degli impianti dell'infrastruttura.
L'appalto riguarda lavori di manutenzione, sistemazione, costruzione e riparazione di quadri di controllo (elettrici e pneumatici) e sistemi di misura, controllo e regolazione.
II.1.5)Valore totale stimato
Valore, IVA esclusa: 520 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lotti
Questo appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari
50413000 Servizi di riparazione e manutenzione di apparecchiature di prova
50700000 Servizi di riparazione e manutenzione di impianti di edifici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Remonts un uzturēšana tehnisko iekārtu procesu mērīšanas un kontroles tehnoloģiju jomā JRC Karlsrūē.
II.1.2)Galvenās CPV kods50000000 Remonta un apkopes pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Kopīgais pētniecības centrs (JRC) Karlsrūē plāno pamatnolīguma ietvaros saņemt turpmāk aprakstītos infrastruktūras iekārtu procesu mērīšanas un kontroles aprīkojuma uzturēšanas, modernizācijas un remonta darbus.
Līgums ietver vadības paneļu (elektrisko un pneimatisko) un procesu mērīšanas un kontroles aprīkojuma uzturēšanas, konstruēšanas un remonta darbus.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 520 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)50413000 Pārbaudes aparātu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: