Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Projekta risinājumu aktualizācija valsts galvenā autoceļa A7 Rīga - Bauska - Lietuvas robeža (Grenctāle) posmam Ķekavas apvedceļš - Bauska, ieskaitot Iecavas un Bauskas apvedceļus
Atsauces numurs: LVC 2023/46/AC
II.1.2)Galvenās CPV kods71330000 Dažādi inženiertehniskie pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)71330000 Dažādi inženiertehniskie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts: