Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Suuri hälytysajoneuvo paikan päällä toimivaa valmiustukiryhmää varten
Viitenumero: JRC/IPR/2016/R.I.4/5015/OC.
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi34144210 Paloautot
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimuksen kohteena on täysin varustellun paloauton toimittaminen paikan päällä toimivaa valmiustukiryhmää varten, päivittäistä käyttöä ja huoltoa koskevan koulutuksen toimittaminen sekä takuun ja täyden huollon toimittaminen.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 270 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: