Доставки - 286057-2023
България-Айтос: Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
2023/S 093-286057
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на хранителни продукти за нуждите на специализираните институции и социалните услуги в общността на територията на Община Айтос
II.1.2)Основен CPV код
15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на хранителни продукти за нуждите на специализираните институции и социалните услуги в общността на територията на Община Айтос, по обособени позиции: № 1 „Доставка на месо, месни продукти, птици, птичи продукти и риба”; № 2 „Доставка на мляко, млечни продукти и яйца”; № 3 „Доставка на хляб, хлебни, тестени и сладкарски изделия”; № 4 „Доставка на пресни, преработени и консервирани плодове и зеленчуци” № 5 „Доставка на пакетирани храни, консерви, мазнини, подправки“
В обхвата на обществената поръчка е доставка на хранителни продукти от различните групи храни за нуждите на ОЦСЗУ и на кухня-майка и филиалите на ДГ към Дирекция „КОВЗС” при община Айтос. Периода на доставка е 12 месеца от сключването на договора за всяка обособена позиция или до изчерпване на сумата.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 809 121.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на месо, месни продукти, птици, птичи продукти и риба
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
15100000 Месо и месни продукти
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
В обхвата на обществената поръчка е доставка на хранителни продукти от различните групи храни за нуждите на ОЦСЗУ и на кухня-майка и филиалите на ДГ към Дирекция „КОВЗС” при община Айтос.
Периода на доставка е 12 месеца от сключването на договора за всяка обособена позиция или до изчерпване на сумата.
Предлаганите артикули трябва да бъдат в добър търговски вид, като всеки доставен продукт трябва бъде в срок на годност към датите на доставка не по-малък от 75 % от общия срок на годност, обявен от производителя. Продуктите трябва да са придружени от експертен лист или сертификат/декларация за качество, сертификат за произход или друг аналогичен документ, както и да носят техническите характеристики съгласно Техническа спецификация – Раздел 1 от документацията.
Доставка на мляко, млечни продукти и яйца
Обособена позиция №: 2
15500000 Млечни продукти
Доставка на хляб, хлебни, тестени и сладкарски изделия
Обособена позиция №: 3
15600000 Мелничарски продукти, нишесте и нишестени продукти
Доставка на пресни, преработени и консервирани плодове и зеленчуци
Обособена позиция №: 4
15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Доставка на пакетирани храни, консерви, мазнини, подправки
Обособена позиция №: 5
15800000 Различни хранителни продукти