Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на фотоприемник за лаборатория С7.4 „Екологични, енергоспестяващи и електромагнитно съвместими светлотехнически, LED и ВЕИ компоненти и технологии» по договор № BG05M2OP001-1.002-0023
II.1.2)Основен CPV код38550000 Измервателни уреди
II.1.4)Кратко описание:
Изпълнението включва:
Доставка на оборудването на адрес на възложителя.
Гаранционно обслужване.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 28 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
1) Доставка на оборудването на адрес на възложителя.
2) Гаранционно обслужване.