Доставки - 286225-2023
България-Варна: Фармацевтични продукти
2023/S 093-286225
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
"Доставка на лекарствени продукти за нуждите на "СБАЛОЗ д-р М. Марков - Варна"ЕООД по осем обособени позиции"
II.1.2)Основен CPV код
33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка е доставки чрез периодични заявки от Възложителя на лекарствени продукти. В Техническата спецификация (Приложение 1), във формат Excel са посочени наименование, технически характеристики, мерни единици и прогнозни количества за всяко едно лекарство.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 16 175 744.60 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
"Доставка на Alpelisib-150mg"
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на Alpelisib-150mg
"Доставка на Alpelisib-200mg"
Обособена позиция №: 2
Доставка на Alpelisib-200mg
"Доставка на Alpelisib-250mg"
Обособена позиция №: 3
Доставка на Alpelisib-250mg
"Доставка на Trastuzumab deruxtecan"
Обособена позиция №: 4
Доставка на Trastuzumab deruxtecan
"Доставка на Sotorasib"
Обособена позиция №: 5
Доставка на Sotorasib
"Доставка на Tucatinib-50mg"
Обособена позиция №: 6
Доставка на Tucatinib-50mg
"Доставка на Tucatinib-150mg"
Обособена позиция №: 7
Доставка на Tucatinib-150mg
"Доставка на Pralsetinib"
Обособена позиция №: 8
Доставка на Pralsetinib