Доставки - 286415-2023
България-Добрич: Фармацевтични продукти
2023/S 093-286415
Обявление за поръчка
Доставки
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на лекарствени продукти по обособени позиции, чрез периодични доставки по заявка за нуждите на "МБАЛ - Добрич" АД
II.1.2)Основен CPV код
33600000 Фармацевтични продукти
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на лекарствени продукти по обособени позиции, чрез периодични доставки по заявка за нуждите на "МБАЛ - Добрич" АД;  в три обособени позиции подробно описани в техническа спецификация.
Обособена позиция № 1 Лекарствени продукти за отделение по хемодиализа;
Обособена позиция  № 2 Лекарствени продукти опиати;
Обособена позиция № 3 Лекарствени продукти за отделение по медицинска онкология.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 4 502 867.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
Оферти могат да бъдат подавани за всички обособени позиции
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Лекарствени продукти за отделение по хемодиализа
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Лекарствени продукти за отделение по хемодиализа, подробно описани в техническа спецификация.
Лекарствени продукти опиати
Обособена позиция №: 2
Лекарствени продукти опиати, подробно описани в техническа спецификация.
Лекарствени продукти за отделение по медицинска онкология
Обособена позиция №: 3
Лекарствени продукти за отделение по медицинска онкология, подробно описани в техническа спецификация.