Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на папки за картотека за нуждите на МВнР
II.1.2)Основен CPV код30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата обществена поръчка е доставка на до 5 000 бр. от артикул № 97 [КМ-Па25] „Папка за картотека: външен пластмасов гребен, вътрешен пластмасов държач за документи, от картон, мин. 250 кр. кв. м за документи с размери А4“ от техническите и ценови предложения, приложения към рамково споразумение № СПОР-5/2.06.2020 г. на ЦОП за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Доставка на канцеларски материали за органите на изпълнителната власт и техните администрации“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30190000 Различни машини, оборудване и принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка: