Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Подмяна на електрически разпределителни табла и свързани електрически инсталации
Референтен номер: JRC/GEE/2022/OP/1130
II.1.2)Основен CPV код31200000 Уреди за разпределение и управление на електричество
II.1.4)Кратко описание:
JRC Геел има намерението да подпише рамков договор за доставка, монтиране и свързване на електрически разпределителни табла и свързани електрически инсталации. Това ще позволи на JRC Геел да подмени стари или повредени табла.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове31200000 Уреди за разпределение и управление на електричество
51100000 Услуги по инсталиране на машини за произвеждане и използване на електрическа и механична енергия
51110000 Услуги по инсталиране на машини за произвеждане и използване на електрическа енергия
31210000 Електрически уреди за комутиране или предпазване на електрически вериги
51112000 Услуги по инсталиране на електроразпределителни и контролни апарати
31220000 Компоненти на електрически вериги
31230000 Части за уреди за разпределение или управление на електричество
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Подмяна на електрически разпределителни табла и свързани електрически инсталации.
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Elektrosadales skapju un saistīto elektroiekārtu nomaiņa
Atsauces numurs: JRC/GEE/2022/OP/1130
II.1.2)Galvenās CPV kods31200000 Elektrības sadales un kontroles ierīces
II.1.4)Īss apraksts:
JRC Ģēlē plāno noslēgt pamatnolīgumu par elektrosadales skapju un saistīto elektroiekārtu piegādi, uzstādīšanu un savienošanu. Tas nodrošinās veco vai bojāto skapju nomaiņu JRC Ģēles struktūrvienībā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)31200000 Elektrības sadales un kontroles ierīces
51100000 Elektrisko un mehānisko iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
51110000 Elektrisko iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
31210000 Elektroierīces elektrisko ķēžu komutācijai vai aizsardzībai
51112000 Elektrosadales un kontroles iekārtu uzstādīšanas pakalpojumi
31220000 Elektrisko ķēžu komponenti
31230000 Elektrosadales vai kontrolierīču detaļas
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Elektrosadales skapju un saistīto elektroiekārtu nomaiņa.
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 287626-2022
Belgia-Geel: Wymiana tablic rozdzielczych i powiązanych instalacji elektrycznych
2022/S 103-287626
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wymiana tablic rozdzielczych i powiązanych instalacji elektrycznych
Numer referencyjny: JRC/GEE/2022/OP/1130
II.1.2)Główny kod CPV
31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.1.4)Krótki opis:
JRC Geel zamierza podpisać umowę ramową o dostawę, montaż i podłączenie elektrycznych tablic rozdzielczych i powiązanych instalacji elektrycznych. Dzięki temu możliwa będzie wymiana starych lub uszkodzonych tablic rozdzielczych w placówce JRC w Geel.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
51100000 Usługi instalowania urządzeń elektrycznych i mechanicznych
51110000 Usługi instalowania sprzętu elektrycznego
31210000 Elektryczna aparatura do wyłączania lub ochrony obwodów elektrycznych
51112000 Usługi instalowania sprzętu sterowania i przesyłu energii elektrycznej
31220000 Elementy składowe obwodów elektrycznych
31230000 Części aparatury do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.2.4)Opis zamówienia:
Wymiana tablic rozdzielczych i powiązanych instalacji elektrycznych.