Sopimuksen/käyttöoikeussopimuksen muuttaminen sen voimassaoloaikana
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen/-yksikkö
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Yhteysalusliikennepalvelu Utön reittialue 4.5.2014–30.4.2020
Viitenumero: 920/2012/VAR
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi60600000 Vesikuljetukset ja vastaavat palvelut
II.2)Kuvaus
II.2.4)Hankinnan kuvaus sopimuksenteon ajankohtana:
Ympärivuotinen yhteysalusliikennepalvelu Utön reittialueella 2014−2019 palvelutasomäärityksen ja sopimuksen mukaisesti.