Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Ajutisi töötajaid vahendava ettevõtte teenused
Viitenumber: AO/019/19
II.1.2)CPV põhikood79620000 Personali (sh ajutiste töötajate) värbamise teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on ajutisi töötajaid vahendava ettevõtte teenuste osutamine. Töövõtja vastutab töötajate tagamise eest nende ajutiste tööülesannete täitmiseks, mis tulenevad EUIPO töötajate eemalolekust, vakantse ametikoha ülesannete täitmiseks, mille täitmiseks on alanud töötaja valimise protseduur, ülesanded, mis on tingitud plaanivälisest töömahust või vajadusest täita konkreetse projektiga seotud ametikoht. Teenuseid osutatakse peamiselt EUIPO ruumides Alicantes ja kahes personali kategoorias.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)79621000 Kontoripersonali pakkumisteenistus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Astmeline raamleping kuni 2 töövõtjaga.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Laikinojo įdarbinimo įmonės paslaugos
Nuorodos numeris: AO/019/19
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Sutarties objektas – laikinojo įdarbinimo įmonės paslaugų teikimas. Rangovas bus atsakingas už darbuotojų parūpinimą, kad būtų užbaigtos laikinosios užduotys, kurios neatliekamos dėl EPSO darbuotojų trūkumo, dėl to, kad yra laisva darbo vieta ir į ją pradėta atrankos procedūra, atsirado nenumatytas darbo krūvis arba poreikis užimti darbo vietą, susijusią su specifiniu projektu. Paslaugos daugiausiai bus teikiamos EUIPO patalpose Alikantėje ir pagal 2 darbuotojų kategorijas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79621000 Biuro personalo parūpinimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pakopinė preliminarioji sutartis su ne daugiau nei 2 rangovais.
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de empresas de trabajo temporal
Número de referencia: AO/019/19
II.1.2)Código CPV principal79620000 Servicios de suministro de personal, incluido personal temporal
II.1.4)Breve descripción:
El objeto del contrato es la prestación de servicios de empresas de trabajo temporal. El contratista será responsable de proporcionar personal para garantizar la realización de las tareas temporales derivadas de la ausencia de empleados de la EUIPO, de un puesto vacante para el que se haya iniciado un proceso de selección, de una carga de trabajo imprevista o de la necesidad de cubrir un puesto relacionado con un proyecto específico. Los servicios se prestarán principalmente en los locales de la EUIPO en Alicante y de acuerdo con dos categorías de personal.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)79621000 Servicios de suministro de personal para oficinas
II.2.4)Descripción del contrato:
Contrato marco en cascada con un máximo de 2 contratistas.