Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
STARi jälgimisrakenduse arendusteenused 2021–2024
Viitenumber: EMSA/OP/9/2021
II.1.2)CPV põhikood72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Tugi EMSA-le standardse lõppsadamasse saabumiskursi (Standard Terminal Arrival Route (STAR)) jälgimisrakendusega seotud koodi korrigeerimise, arendava hoolduse, IT-kasutajatoe ja versioonitäienditega.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Eesmärk on sõlmida raamleping EMSA-le toe hankimiseks ELi liikmesriikidele osutatavaid operatiivteenuseid toetava STARi jälgimisrakendusega seotud koodi korrigeerimise, arendava hoolduse, IT-kasutajatoe ja versioonitäienditega.