Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Иконометрични анализи и управление на бази данни, свързани с основни европейски икономически показатели (PEEI)
Референтен номер: ESTAT/C/2019/012
II.1.2)Основен CPV код79330000 Статистически услуги
II.1.4)Кратко описание:
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: