Услуги - 305439-2022
България-Смядово: Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
2022/S 108-305439
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
ОП-15-2022 „Извънгаранционна поддръжка, ремонт и доставка на резервни части за служебните МПС, собственост на ТП „ДГС Смядово“ за срок от една година, считано от датата на сключване на договора„.
Референтен номер: ОП-2022-15
II.1.2)Основен CPV код
50110000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
II.1.4)Кратко описание:
„Извънгаранционна поддръжка, ремонт и доставка на резервни части за служебните МПС, собственост на ТП „ДГС Смядово“ за срок от една година, считано от датата на сключване на договора„.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 20 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Извънгаранционна поддръжка, ремонт и доставка на резервни части за служебните МПС, собственост на ТП „ДГС Смядово“ за срок от една година, считано от датата на сключване на договора
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 305439-2022
Bulgaria-Smyadovo: Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: ОП-2022-15
II.1.2)Main CPV code
50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 20 000.00 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: