Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда на помещения, използващи се от регионалните звена на ГД ГРАО, дирекция УТС и ГД СППРР, намиращи се извън територията на град София“
Референтен номер: 11-19-011
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
И по почистване, щадящи околната среда на помещения, използващи се от регионалните звена на ГД ГРАО, дирекция УТС и ГД СППРР, намиращи се извън територията на град София
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Услуги по почистване, щадящи околната среда на помещения, използващи се от регионалните звена на ГД ГРАО, дирекция УТС и ГД СППРР, намиращи се извън територията на град София