България-София: Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
2022/S 111-311465
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на бланки и пощенски пликове за нуждите на Министерството на отбраната
Референтен номер: 21-46-59
II.1.2)Основен CPV код22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.1.4)Кратко описание:
Поръчката е за доставка на бланки и пощенски пликове при условията на Рамково споразумение № СПОР-6/02.06.2020 г. на
Централния орган за покупки (ЦОП).
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове22800000 Регистри, счетоводни книги, класьори, формуляри и други напечатани изделия от хартия или от картон
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Поръчката е за доставка на различни видове хартия за офиса, включително безконечна принтерна хартия, факс хартия, цветна хартия, картони и други за нуждите на Министерството на отбраната при условията на Рамково споразумение № СПОР-6 от 02.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП).