Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Министерство на туризма“ по Рамково споразумение на ЦОП № СПОР-28/21.12.2017 г.
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.1.4)Кратко описание:
Вътрешен конкурентен избор (минипроцедура) за възлагане на обществена поръчка с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда, на сгради на Министерство на туризма“ на основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от ЗОП и чл. 4, ал. 3 и раздел III от сключено от Централния орган за покупки (ЦОП) и министър на финансите Рамково споразумение № СПОР-28/21.12.2017 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет „Услуги по почистване, щадящи околната среда“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2.4)Описание на обществената поръчка: