Luksemburga-Luksemburga: Apmācības pasākumi par plastmasas materiālu, kas paredzēti saskarei ar pārtiku, atļauto pārstrādes procesu revīziju Komisijas Regulas (EK) Nr. 282/2008 darbības jomā iniciatīvas “Labāka apmācība nekaitīgai pārtikai” ietvaros
2018/S 138-314134
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apmācības pasākumi par plastmasas materiālu, kas paredzēti saskarei ar pārtiku, atļauto pārstrādes procesu revīziju Komisijas Regulas (EK) Nr. 282/2008 darbības jomā iniciatīvas “Labāka apmācība nekaitīgai pārtikai” ietvaros
Atsauces numurs: CHAFEA/2018/BTSF/02
II.1.2)Galvenās CPV kods80531200 Tehnisko mācību pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
1. posmā kopā tiks organizētas 6 apmācību nodarbības; kopējais dalībnieku skaits visā mācību programmā – ne mazāk kā 90. Tā pati mācību programma jāīsteno līguma 2. posmā.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 550 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Apmācības pasākumu īstenošana